O nás.

KTO SME.

NIKTO Z NÁS NIE JE AUTOMECHANIK. VŠETCI SME LAICI. ZAČALI SME TAK, ŽE SME SI KÚPILI
STARÉ STROJE A IŠLI S NIMI DO SVETA. POPRI TOM SME SA ICH NAUČILI OPRAVOVAŤ, VÄČŠINOU NA ULICI. CÍTIME, ŽE JE ČAS POSUNÚŤ SA DOPREDU.

FRICO.

ZAČÍNAL NA BABETE CESTOU DO ALBÁNSKA. OPRAVOVAŤ SA JU NAUČIL Z VIDEÍ NA YOUTUBE. TVRDÍ, ŽE UČENIE BOLO ÚSPEŠNÉ, KEĎŽE NA NEJ PRIŠIEL AJ NASPÄŤ. POPRI DOBROVOĽNÍCKEJ PRÁCI V SKAUTINGU RIEŠI VÝVOJ CHATBOTOV VO VIEDNI.

VALCO.

ZATIAĽ NÁŠ JEDINÝ LAIK-EXPERT, ČO SA VYZNÁ V ŠTVORKOLESOVÝCH TÁTOŠOCH. IDEÁLNE S PEVNÝMI NÁPRAVAMI A POHONOM 4X4. OD VYŠTUDOVANÉHO GEOGRAFA PREŠIEL PROFESIJNE KU KAMERE A FOTKE.

ONDRO.

ZOBRAL FAVORIT A IŠIEL S NÍM NA PAMÍR. PRESNÝ NÁZOV TEJTO EXPEDÍCIE BY BOL „NA ŠROTE DO NEKONEČNA A EŠTE ĎALEJ“. RÁD POSÚVA HRANICE TOHO, ČO JE EŠTE MOŽNÉ PREJSŤ NA NORMÁLNOM AUTE. KEĎ NECESTUJE, TRÉNUJE UMELÚ INTELIGENCIU, KTORÁ BUDE NAMIESTO NEHO PRACOVAŤ, ZATIAĽ ČO ON BUDE NA CESTÁCH.

SAMO.

JEDEN ZO ZAKLADATEĽOV T3 – KULTÚRNY PROSTRIEDOK, NADŠENEC PRE DIY A VDYCHOVANIE ŽIVOTA DO POKAZENÝCH VECÍ. SAMO Z AUTA PRESADOL NA BICYKEL, NO NA DALEKÉ EXPEDÍCIE STÁLE UPREDNOSTNUJE MOTOR. A IDEÁLNE FAVORIT.

JARDO.

DOBRODRUŽSTVO HO LÁKA VO VŠETKÝCH SMEROCH. ZAČÍNAL AKO BACKPACKER, V JUHOVÝCHODNEJ ÁZII SI ZAMILOVAL CESTOVANIE NA MOTORKE PO NÁVRATE HNEĎ JEDNU KÚPIL PRE BUDÚCE OBJAVOVANIE SVETA. ŠTUDOVAL ELEKTROTECHNIKU, RÁD SA TÚLA PO HORÁCH A OBČAS NIEČO ZDOKUMENTUJE FOTKOU A VIDEOM.